Topic Hubs (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Configure
he: הגדרות

en: Term
he: סיווג

en: Count
he: כמות

en: Overridden
he: נדרס

en: OR
he: או

en: Configuration
he: הגדרות

en: Condition
he: מצב

en: Commands
he: פקודות

en: Middle
he: אמצע

en: AND
he: וגם

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Plugin
he: פלאגין

en: Local
he: מקומי

en: Primary Key: The feed item node's nid.
he: מפתח ראשי: ה-nid של פריט התוכן של פריט ההזנה.
