Topic Hubs (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Top
hu: Teteje

en: Configure
hu: Beállít

en: Term
hu: Kifejezés

en: Count
hu: Mennyiség

en: Overridden
hu: Felülírva

en: OR
hu: VAGY

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Condition
hu: Feltétel

en: Commands
hu: Parancsok

en: Middle
hu: Közép

en: Map width
hu: Térkép szélessége

en: Map height
hu: Térkép magassága

en: AND
hu: ÉS

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: Local
hu: Helyi

en: An ID that can be used by CSS to style the panel.
hu: Egy CSS azonosító, mely a panel stílusának beállításához használható.

en: Please select a layout.
hu: Elrendezés kiválasztása

en: Primary Key: The feed item node's nid.
hu: Elsődleges kulcs: az elem tartalomazonosítója.

en: Taxonomy Term id.
hu: Taxonómia kifejezés azonosítója.

en: Contributors
hu: Közreműködők

en: Expression
hu: Kifejezés
