Topic Hubs (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Count
hy: քանակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Left
hy: Ձախ
