Topic Hubs (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: List
it: Elenco

en: Description
it: Descrizione

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Top
it: In cima

en: Configure
it: Configura

en: Term
it: Termine

en: Count
it: Numero

en: Overridden
it: Variato manualmente

en: Configuration
it: Configurazione

en: Condition
it: Condizione

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Expression
it: Espressione
