Topic Hubs (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Top
ka: ზედა

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Count
ka: რაოდენობა

en: OR
ka: ან

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Condition
ka: პირობა

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Plugin
ka: ჩანართი
