Topic Hubs (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Term
lt: Terminas

en: Count
lt: Skaičius

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Please select a layout.
lt: Prašome pasirinkti išdėstymą.
