Topic Hubs (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Term
lv: Termins

en: Count
lv: Skaits

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: OR
lv: VAI

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Condition
lv: Nosacījums

en: AND
lv: UN

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Global Settings
lv: Globālie uzstādījumi
