Topic Hubs (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Condition
mr: अट
