Topic Hubs (6.x-1.0) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Count
my: ရေတွက်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
