Topic Hubs (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Top
ro: Sus

en: Configure
ro: Configurează

en: Term
ro: Termen

en: Count
ro: Contor

en: Overridden
ro: Suprascrisă

en: Configuration
ro: Configurație

en: Condition
ro: Condiție

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Expression
ro: Expresie
