Topic Hubs (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: CSS ID
sk: ID CSS

en: Term
sk: Termín

en: Count
sk: Počet

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: OR
sk: ALEBO

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Condition
sk: Podmienka

en: Middle
sk: Stredný

en: Map width
sk: Šírka mapy

en: Map height
sk: Výška mapy

en: AND
sk: A

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Local
sk: Lokálny
