Topic Hubs (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Top
sv: Överst

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Count
sv: Antal

en: Overridden
sv: Åsidosatt

en: OR
sv: ELLER

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Condition
sv: Villkor

en: Map width
sv: Kartbredd

en: Map height
sv: Karthöjd

en: AND
sv: OCH

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Global Settings
sv: Globala inställningar

en: Local
sv: Lokal

en: Contributors
sv: Bidragare

en: Expression
sv: Uttryck
