Topic Hubs (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: List
tr: Liste

en: Description
tr: Açıklama

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Top
tr: En üst

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Term
tr: Terim

en: Count
tr: Sayaç

en: Overridden
tr: Değiştirilmiş

en: OR
tr: VEYA

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Condition
tr: Koşul

en: Middle
tr: Orta

en: AND
tr: VE

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Local
tr: Yerel
