Topic Hubs (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Configure
ur: ترتیب

en: Condition
ur: شرط
