Topic Hubs (6.x-2.1-rc1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: Configure
am: ውቀር
