Topic Hubs (6.x-2.1-rc1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: احذف

en: List
ar: القائمة

en: Description
ar: الوصف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: احفظ

en: Default
ar: مبدئي

en: Update
ar: حَدِّث

en: Top
ar: الأعلى

en: Configure
ar: اضبط

en: Count
ar: العدد

en: Configuration
ar: الضبط

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين
