Topic Hubs (6.x-2.1-rc1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llista

en: Description
ca: Descripció

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Top
ca: Part superior

en: Configure
ca: Configura

en: CSS ID
ca: ID de CSS

en: Term
ca: Terme

en: Count
ca: Quantitat

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: OR
ca: O

en: Configuration
ca: Configuració

en: AND
ca: I

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Expression
ca: Expressió
