Topic Hubs (6.x-2.1-rc1) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Update
da: Opdatér

en: Configure
da: Konfigurér

en: Count
da: Antal

en: Overridden
da: Tilsidesat

en: OR
da: ELLER

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Condition
da: Betingelse

en: Commands
da: Kommandoer

en: Middle
da: Midt

en: AND
da: OG

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Local
da: Lokal

en: Contributors
da: Bidragydere

en: Expression
da: Udtryk

en: Your Topic Hubs have been updated.
da: Dine Topic Hubs er blevet opdateret.

en: You have already run the update.
da: Du har allerede kørt opdateringen.

en: Topic Hubs updated from Panels 2 to 3 successfully!
da: Topic Hubs opdateret fra Panels 2 til Panels 3!

en: Topic Hubs update failed! Check the log for any errors.
da: Topic Hubs opdatering mislykkedes. Kontrollér loggen for fejl.

en: Topic Hubs update from Panels 2 to 3 failed!
da: Topic Hubs opdatering fra Panels 2 til 3 mislykkedes!

en: Update existing Topic Hubs from Panels 2 to Panels 3.
da: Opdaterer eksisterende Topic Hubs fra Panels 2 til Panels 3.
