Topic Hubs (6.x-2.1-rc1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: لیست

en: Description
fa: توصیف

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Update
fa: بروز رسانی

en: Top
fa: بالا

en: Configure
fa: پیکر بندی

en: Term
fa: اصطلاح

en: Count
fa: شمارش

en: Overridden
fa: ابطال شده

en: Configuration
fa: پیکربندی
