Topic Hubs (6.x-2.1-rc1) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitä

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Configure
fi: Määrittele

en: Count
fi: Laskuri

en: Overridden
fi: Ohitettu

en: OR
fi: TAI

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Middle
fi: Keskellä

en: AND
fi: JA

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Global Settings
fi: Yleiset asetukset

en: An ID that can be used by CSS to style the panel.
fi: CSS ID jota voidaan käyttää paneelin stylisoinnissa.

en: Please select a layout.
fi: Valitse ulkoasu.
