Topic Hubs (6.x-2.1-rc1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Settings
fil: Ayos

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Update
fil: Baguhin

en: Configure
fil: Ayusin
