Topic Hubs (6.x-2.1-rc1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naslov

en: Delete
hr: Izbriši

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Configure
hr: Konfiguriraj

en: Term
hr: Pojam

en: Count
hr: Broj

en: Configuration
hr: Konfiguracija

en: Left
hr: Ljevo

en: Right
hr: Desni
