Topic Hubs (6.x-2.1-rc1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: List
ja: リスト

en: Description
ja: 説明

en: Settings
ja: 環境設定

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Update
ja: 更新

en: Top
ja: トップ

en: Configure
ja: 設定

en: Term
ja: ターム

en: Count
ja: 回数

en: Overridden
ja: オーバーライド

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Middle
ja: 中

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Plugin
ja: プラグイン

en: An ID that can be used by CSS to style the panel.
ja: パネルのスタイルをCSSで指定する際に使用するID。

en: Please select a layout.
ja: レイアウトを選択してください。

en: Expression
ja: 式
