Topic Hubs (6.x-2.1-rc1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Configure
kk: Баптау

en: Count
kk: Саны
