Topic Hubs (6.x-2.1-rc1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ

en: Top
km: កំពូល

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Count
km: រាប់

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
