Topic Hubs (6.x-2.1-rc1) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Condition
kn: ಪರಿಸ್ಥಿತಿ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Global Settings
kn: ಜಾಗತಿಕ ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Local
kn: ಸ್ಥಳೀಯ

en: Expression
kn: ಎಕ್ಸ್‍ಪ್ರೆಶನ್
