Topic Hubs (6.x-2.1-rc1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Top
ku: سەرەوە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Count
ku: ژمارە

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
