Topic Hubs (6.x-2.1-rc1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: निर्धारणहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: Update
ne: अद्यावधिक गर्नुस

en: Configure
ne: संरुप बनाउनुस
