Topic Hubs (6.x-2.1-rc1) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zachowaj

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Top
pl: W górę

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: CSS ID
pl: ID CSS

en: Term
pl: Kategoria

en: Count
pl: Liczba

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: OR
pl: LUB

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Commands
pl: Polecenia

en: Middle
pl: Środek

en: Map width
pl: Szerokość mapy

en: Map height
pl: Wysokość mapy

en: AND
pl: I

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: An ID that can be used by CSS to style the panel.
pl: ID który może być użyty przez style CSS dla panelu.

en: Please select a layout.
pl: Proszę wybrać układ.

en: Expression
pl: Wyrażenie
