Topic Hubs (6.x-2.1-rc1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Top
sl: Na vrhu

en: Configure
sl: Nastavi

en: Count
sl: Število

en: Configuration
sl: Nastavitve
