Topic Hubs (6.x-2.1-rc1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Top
ta: மேல்

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Overridden
ta: மேலெழுதப்பட்டது

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது
