Topic Hubs (6.x-2.1-rc1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: รายการ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Default
th: ค่าปริยาย

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: OR
th: หรือ
