Topic Hubs (6.x-2.1-rc1) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Вилучити

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Типово

en: Update
uk: Оновлення

en: Top
uk: Вгору

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Term
uk: Термін

en: Count
uk: Кількість

en: Overridden
uk: Пріоритетно

en: OR
uk: АБО

en: Configuration
uk: Налаштування

en: Condition
uk: Умова

en: Commands
uk: Команди

en: Middle
uk: Середина

en: Map width
uk: Ширина карти

en: Map height
uk: Висота карти

en: AND
uk: І

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Plugin
uk: Модуль

en: Global Settings
uk: Глобальні параметри

en: Recent Comments
uk: Останні коментарі

en: Local
uk: Локаль

en: An ID that can be used by CSS to style the panel.
uk: ID, який використовує CSS у стилі панелі.

en: Please select a layout.
uk: Будь ласка виберіть макет.

en: Contributors
uk: Вклад

en: Most Recent
uk: Найсвіжіші

en: Expression
uk: Вираз
