Topsy Retweet Button (6.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Content
pt: Conteúdos

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: Small
pt: Pequeno

en: Button settings
pt: Definições do botão

en: Service
pt: Serviço

en: Links area
pt: Área de Ligações
