Topsy Retweet Button (6.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Small
sk: Malé

en: Button settings
sk: Nastavenia tlačidla

en: Links area
sk: V oblasti pre odkazy
