Topsy Retweet Button (6.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Content
uk: Матеріали

en: None
uk: Ні

en: Weight
uk: Вага

en: Small
uk: Малий

en: Teaser view
uk: Анотація

en: Button settings
uk: Налаштування кнопки

en: Service
uk: Служба

en: Links area
uk: Область посилань

en: The default service to use to create the abbreviated URL.
uk: Основна служба скорочення адрес.

en: Big
uk: Великий
