Topsy Retweet Button (6.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Node type settings
cs: Nastavení typu obsahu

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Small
cs: Malý

en: Button settings
cs: Nastavení tlačítka

en: Service
cs: Služba

en: Links area
cs: Oblast odkazů
