Topsy Retweet Button (6.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: None
de: Keine

en: Weight
de: Gewichtung

en: Small
de: Klein

en: Teaser view
de: Anrisstextansicht

en: Button settings
de: Einstellungen für die Schaltfläche

en: Links area
de: Verweis-Bereich

en: Big
de: Groß
