Topsy Retweet Button (6.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: None
fi: Ei yhtään

en: Weight
fi: Paino

en: Small
fi: Pieni

en: Teaser view
fi: Teaser näkymä
