Topsy Retweet Button (6.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: None
it: Nessuno

en: Weight
it: Peso

en: Small
it: Piccolo

en: Button settings
it: Impostazioni pulsante

en: Service
it: Servizio
