Topsy Retweet Button (6.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: None
lt: Jokio

en: Weight
lt: Svoris

en: Small
lt: Mažas

en: Button settings
lt: Mygtuko nuostatos

en: Service
lt: Paslauga
