Topsy Retweet Button (6.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: CCK
my: စီစီကေ (CCK)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Small
my: အသေး
