Topsy Retweet Button (6.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: None
fr: Aucun(e)

en: Weight
fr: Poids

en: Small
fr: Petit

en: Teaser view
fr: Vue d'accroche

en: Button settings
fr: Paramètres du bouton

en: Links area
fr: Région des liens
