Topsy Retweet Button (6.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Small
hu: Kicsi

en: Teaser view
hu: Csak bevezető

en: Button settings
hu: Gomb beállításai

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Links area
hu: Hivatkozások területe
