Topsy Retweet Button (6.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Small
nl: Klein

en: Teaser view
nl: Teaser-weergave

en: Button settings
nl: Knopinstellingen

en: Links area
nl: Linkvak
