Topsy Retweet Button (6.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: Small
pt: Pequeno

en: Teaser view
pt: Visualização de chamada

en: Button settings
pt: Configurações do botão

en: Service
pt: Serviço
