Topsy Retweet Button (6.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Other
ast: Otru

en: Hidden
ast: Anubríu
