Topsy Retweet Button (6.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: None
bg: Няма

en: Weight
bg: Тегло

en: Small
bg: Малък

en: Other
bg: Други

en: Hidden
bg: Скрит
