Topsy Retweet Button (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Small
ca: Petit

en: Teaser view
ca: Vista resumida

en: Other
ca: Altres

en: Hidden
ca: Ocult

en: Button settings
ca: Paràmetres del botó
