Topsy Retweet Button (6.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Small
cy: Bach

en: Other
cy: Arall

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Links area
cy: Man dolenni
